Компанія ТММ - це девелоперсько-будівельна компанія повного циклу. ТММ працює на будівельному ринку України з 1994 року і є однією з провідних будівельних компаній України. Основним видом діяльності компанії ТММ є проектування та будівництво житлових комплексів «під ключ», що охоплює весь комплекс будівельних та оздоблювальних робіт, а також подальше обслуговування своїх об'єктів після здачі їх в експлуатацію. З травня 2007 року акції компанії ТММ котуються на Франкфуртській фондовій біржі.

    Проекти компанії ТММ розташовані в Києві та Київській області, Харкові, Житомирі, АР Крим та Херсонській області. Серед проектів ТММ у Києві - житлові комплекси «Тріумф» на вул. Звіринецька та «Сонячна брама» на вул. Ломоносова, відзначені престижною нагородою International Property Awards в номінації Житлова висотна нерухомість в 2008 і 2011 роках відповідно. Ще один завершений будівництвом проект ТММ у Харкові «Карат» визнано Житловим комплексом року по версії Національної Премії в галузі нерухомості CP Awards 2010. Інформацію про проекти ТММ можна отримати на сайті компанії.

    Наявність досвіду у проведенні будівельних робіт, висококваліфікований персонал та застосування сучасних технологій є запорукою успішної плідної співпраці компанії з партнерами, клієнтами, інвесторами і покупцями. Основні офіси та виробничі потужності компанії ТММ розташовані в Києві і в Харкові.