Лікувально - рекреаційний курортний комплекс «Шале Грааль» у Трускавці - новий, унікальний за архітектурним стилем та формату відпочинку апарт - готель в самому центрі курорту, всього в 100 метрах від центрального бювету.

Комплекс виділяється серед інших готелів і санаторіїв Трускавця наявністю 63 апартаментів преміум - класу, оформлених у різних дизайнерських стилях площею від 40 до 130 кв. м., кожен з яких оснащений індивідуальною кухнею з сучасною побутовою технікою, плазмовим телевізором, центральною системою кондиціонування та вентиляції, доступом до Інтернету, супутниковим телебаченням і телефоном. Творці унікального комплексу подбали про наявність всіх умов для абсолютно комфортного відпочинку в Трускавці.

На території апарт-готелю Трускавця розташований сучасний Медикал - SPA центр «Аvel», оснащений унікальним обладнанням і пропонує комплекс всіляких оздоровчих і загальнозміцнюючих програм, спрямованих на поліпшення стану організму і збільшення тривалості життя.

Також на території унікального апарт-готелю в Трускавці розташований ресторан з літнею терасою, що пропонує дієтичне харчування, а також страви української та європейської кухонь.

Тут панує особлива неповторна атмосфера спокою й умиротворення.

В апарт готелі Трускавця «Шале Грааль» створені всі передумови для оптимального поєднання комфортного відпочинку в Трускавці та оздоровлення організму. Кваліфікований персонал Медікал-СПА центру «Авель» вТрускавце, застосовуючи сучасне обладнання, в рамках курортологічної програми забезпечує діагностику, лікування та реабілітацію широкого спектру захворювань. В центрі «Авель» практикують лікарі вищої категорії - автори сучасних реабілітаційних методик.

Передові оздоровчі технології, команда професійних лікарів, уважний, доброзичливий персонал, комфортна обстановка, унікальна мінеральна вода курорту Трускавець і приголомшлива природа дозволяють досягти відмінних результатів, отримуючи при цьому величезне задоволення!

Профіль лікування:

  • Ендоекологічна реабілітація для дорослих і дітей;
  • Загальнооздоровче лікування для дорослих і дітей;
  • Бальнеологічне лікування для дорослих;
  • Озокеритолікування (грязелікування).

Спеціалізація СПА центру в Трускавці:
проведення курсів ендоекологічної реабілітації - очищення організму від шлаків на клітинному рівні - за унікальною комплексною методикою (права захищені патентом Міністерства охорони здоров'я України).