Про Будинок моди «Stella Shakhovskaya»

    Будинок моди «Stella Shakhovskaya» заснований в 2004р. Основний напрямок Будинку моди «Stella Shakhovskaya» - ексклюзивні весільні та вечірні вбрання від couture.
    БМ неодноразово брав участь у міжнародних виставках «Весільна мода. Весільні послуги »,« Королева балу. Весільний салон »,« Wedding De Luxe »в різних fashion - акціях. Є володарем диплома «За стрімке зростання в області весільної та вечірньої моди» (Москва 2004р.)
    У квітні 2008р. відбувся монопоказ в театрі ім. Франко і презентація нового бутіка.
    В грудні 2008р. показом колекції Катерини Шаховської відкрився «Перший Всеросійський бал професіоналів» в Кремлі (Москва).
    З січня 2009р. Будинок моди «Stella Shakhovskaya» почав випуск нової лінії одягу для урочистих випадків в категорії pret a porter deluxe «Solomia».
    У 2009 особою Будинку моди стала співачка Ані Лорак. Для неї ж Катерина Шаховська створила весільну сукню.
    В Августі цього року Будинок моди «Stella Shakhovskaya» взяв участь у проекті «Дні України в Європі» (Монако), представивши нову колекцію вечірніх суконь.
    Дизайнер БМ Екатерина Шаховська працює виключно з елітними тканинами, дорогими мереживами і займає перше місце в Україні по використанню кристалів і фурнітури Swarovski.
    Головним досягненням Катерина Шаховська вважає професійний крій і бездоганну якість створюваних нарядів, а свій творчий шлях розцінює як постійне прагнення до досконалості.Аккредитация для представителей СМИ обязательна.
Контакты для аккредитации: yakusheva@ufw.kiev.ua
Виктория Якушева, тел. +380 44 4287647,
Моб.тел. +380 50 3564269